O zespole Poler Floor;

Nasza firma od ponad dziesięciu lat świadczy usługi w zakresie szlifowania, naprawy i impregnacji posadzek betonowych. W Poler Floor wierzymy, że rozumienie potrzeb klientów i dbałość o najwyższą jakość wykonania usługi to podstawa.

Niezmiennie od lat, każdą współpracę rozpoczynamy od rozpoznania oczekiwań nabywców, tak aby zaproponować rozwiązanie, najlepiej dopasowane do ich oczekiwań. Z tego powodu, tak samo, jak do jakości, przywiązujemy wielką wagę do kwestii estetycznych.

Niezależnie od tego, czy chodzi o polerowanie betonu, szlifowanie lastryko, czy renowację posadzek, nasz doświadczony zespół, nie tylko profesjonalnie doradzi, ale także zrealizuje gustowne, najbardziej wymagające projekty na terenie całej Polski. Szukasz firmy, która profesjonalnie zajmie się naprawą i renowacją betonowych posadzek? Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać bezpłatną wycenę na szlifowane podłogi betonowe, lastryko i posadzki żywiczne!

Czemu to właśnie nam warto zlecić szlifowanie i polerowanie posadzek betonowych i żywicznych?

Wysoka jakość wykonania

Praktyka pozwoliła nam stać się ekspertami w renowacji, szlifowaniu i naprawie posadzek. Przez wiele lat doskonaliliśmy nasze rzemiosło i zdobywaliśmy cenne doświadczenie, aby poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi projektami. Dzięki temu, zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług w zakresie szlifowania i renowacji posadzek betonowych.

Elastyczność usług

Wszystkie nasze usługi dostosowujemy do oczekiwań i potrzeb klientów. Niezależnie, czy dysponujesz dużym magazynem przemysłowym z nierównymi posadzkami, czy małym garażem, którego podłoga wymaga drobnej modernizacji – my zawsze służymy fachową pomocą i z chęcią podejmiemy się nawet najbardziej wymagającego zlecenia.

Terminowość i niezawodność

W Poler Floor wielką wagę przywiązujemy nie tylko do wysokiej jakości usługi, ale także do tego, jak sprawnie zostanie ona zrealizowana. Dokładamy wszelkich starań do tego, by każde zlecenie nad którym pracujemy, było wykonane, jak najlepiej i jak najszybciej.

Zaufali nam

Referencje

Zaświadcza się, że firma: Poler-floor Mateusz Czarnecki z siedzibą w Międzychodzie przy Ul. 17 stycznia 123 NIP 5951424297 wykonał renowację posadzki obejmującą szlifowanie i impregnację oraz naprawy posadzki w sklepie Castorama Poznań ul. Murawa 39. Prace pozwalają rekomendować firmę Poler-floor jako solidną, wiarygodną, gwarantującą wykonywanie usług na wysokim poziomie w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań z zakresu szlifowania i impregnacji oraz naprawy posadzek. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie z umową w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych terminach.

Rafał Przysiężny Dyrektor sklepu

Castorama Poznań

Firma EUROCASH S.A udziela referencji firmie: Poler-floor Mateusz Czarnecki z siedzibą w Międzychodzie przy ul. 17 stycznia 123. Firma Poler-floor wykonała renowacje posadzki poprzez szlifowanie i impregnacje w hali magazynowej na 4 500 m2. Wykonane prace pozwalają rekomendować firmę Poler-floor jako solidną wiarygodną, gwarantującą wykonanie usług na wysokim poziomie w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań z zakresu szlifowania i impregnacji posadzek. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach. Firma Poler-floor jest godna polecenia.

Kierownik Ds. Technicznych

Eurocash

Firma: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “GRAC” Gracijan Ratajczak, zaświadcza, że firma: Poler-floor Mateusz Czarnecki z siedzibą w Międzychodzie przy ul. 17 stycznia 123, NIP: 5951424297, wykonuje prace z zakresu szlifowania i impregnacji posadzek betonowych wylewanych i naprawianych przez firmę “Grac”. Stała, kilkuletnia współpraca pozwala zaświadczyć, że firma Poler-floor Mateusz Czarnecki, wykonuje prace zgodnie ze sztuką budowlaną, solidnie i terminowo. Jest wiarygodną i w pełni przygotowaną firmą, gwarantującą wysoki poziom usług z zakresu szlifowania i impregnacji posadzek betonowych.

Gracjan Ratajczak

GRAC

Zaświadcza się, że firma: Poler-floor Mateusz Czarnecki z siedzibą w Międzychodzie przy ul. 17 stycznia 123 NIP 5951424297 Wykonała renowację posadzki obejmującą szlifowanie i impregnację, na hali produkcyjnej w Śremie, należącej do firmy OFLOR Sp. z o.o. Realizacja została wykonana rzetelnie, fachowo, terminowo, według najlepszej wiedzy wykonawcy i standardów stosowanych w branży posadzkarskiej. Firma Poler-floor jest wykonawcą godnym polecenia.

OFLOR Sp. z o.o.

Zaświadcza się, że firma: Poler-floor Mateusz Czarnecki z siedzibą w Międzychodzie przy ul. 17 stycznia 123 NIP 5951424297 Wykonała renowację posadzki obejmującą szlifowanie i impregnację, w Poznańskim oddziale firmy Italcolor przy ulicy Dziadoszańskiej 10. Realizacja została wykonana rzetelnie, fachowo, terminowo, według najlepszej wiedzy wykonawcy i standardów stosowanych w branży posadzkarskiej. Firma Poler-Floor jest wykonawcą godnym polecenia.

“ITALCOLOR” Sp. z o.o.

Zaświadcza się, że firma: Poler-floor Mateusz Czarnecki z siedzibą w Międzychodzie przy ul. 17 stycznia 123 NIP 5951424297 Wykonała renowację posadzki obejmującą szlifowanie i impregnację, w sklepie MAXIZOO firmy MAXIZOO Polska sp. z o.o. Wykonane prace pozsalają rekomandować firmę Poler-floor jako solidną wiarygodną, gwarantującą wykonanie usług na wysokim poziomie w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań z zakresu szlifowaniaa i impregnacji posadzek. Powierazone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych terminach. Firma Poler-floor jest godna polecenia.

Paweł Sarniak Expansion Manager

Maxi Zoo Polska Sp. z o.o.

Firma ZET Gaskets udziela referencji firmie: Poler-floor Mateusz Czarnecki z siedzibą w Międzychodzie przy ul. 17 stycznia 123. Firma Poler-floor wykonała renowacje posadzki betonowej w zakładzie, poprzez szlifowanie i impregnację. Wykonane prace pozwalają rekomendować firmę Poler-floor jako solidną, wiarygodną, gwarantującą wykonanie usług na wysokim poziomie w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań z zakresu szlifowania i impregnacji posadzek. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie i wyznaczoynch harmonogramem terminach. Firma Poler-floor jest godna polecenia.

Zenon Tyburcy Prezes Zarządu

ZET Gaskets Sp. z o.o.

Napisz do nas

Jeżeli masz pytania, chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje lub zastanawiasz się nad wyceną – napisz do nas wiadomość mailową.