Zaufali nam

Referencje

Zaświadcza się, że firma: Poler-floor Mateusz Czarnecki z siedzibą w Międzychodzie przy Ul. 17 stycznia 123 NIP 5951424297 wykonał renowację posadzki obejmującą szlifowanie i impregnację oraz naprawy posadzki w sklepie Castorama Poznań ul. Murawa 39. Prace pozwalają rekomendować firmę Poler-floor jako solidną, wiarygodną, gwarantującą wykonywanie usług na wysokim poziomie w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań z zakresu szlifowania i impregnacji oraz naprawy posadzek. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie z umową w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych terminach.

Rafał Przysiężny Dyrektor sklepu

Castorama Poznań

Firma EUROCASH S.A udziela referencji firmie: Poler-floor Mateusz Czarnecki z siedzibą w Międzychodzie przy ul. 17 stycznia 123. Firma Poler-floor wykonała renowacje posadzki poprzez szlifowanie i impregnacje w hali magazynowej na 4 500 m2. Wykonane prace pozwalają rekomendować firmę Poler-floor jako solidną wiarygodną, gwarantującą wykonanie usług na wysokim poziomie w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań z zakresu szlifowania i impregnacji posadzek. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach. Firma Poler-floor jest godna polecenia.

Kierownik Ds. Technicznych

Eurocash

Firma: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “GRAC” Gracijan Ratajczak, zaświadcza, że firma: Poler-floor Mateusz Czarnecki z siedzibą w Międzychodzie przy ul. 17 stycznia 123, NIP: 5951424297, wykonuje prace z zakresu szlifowania i impregnacji posadzek betonowych wylewanych i naprawianych przez firmę “Grac”. Stała, kilkuletnia współpraca pozwala zaświadczyć, że firma Poler-floor Mateusz Czarnecki, wykonuje prace zgodnie ze sztuką budowlaną, solidnie i terminowo. Jest wiarygodną i w pełni przygotowaną firmą, gwarantującą wysoki poziom usług z zakresu szlifowania i impregnacji posadzek betonowych.

Gracjan Ratajczak

GRAC

Zaświadcza się, że firma: Poler-floor Mateusz Czarnecki z siedzibą w Międzychodzie przy ul. 17 stycznia 123 NIP 5951424297 Wykonała renowację posadzki obejmującą szlifowanie i impregnację, na hali produkcyjnej w Śremie, należącej do firmy OFLOR Sp. z o.o. Realizacja została wykonana rzetelnie, fachowo, terminowo, według najlepszej wiedzy wykonawcy i standardów stosowanych w branży posadzkarskiej. Firma Poler-floor jest wykonawcą godnym polecenia.

OFLOR Sp. z o.o.

Zaświadcza się, że firma: Poler-floor Mateusz Czarnecki z siedzibą w Międzychodzie przy ul. 17 stycznia 123 NIP 5951424297 Wykonała renowację posadzki obejmującą szlifowanie i impregnację, w Poznańskim oddziale firmy Italcolor przy ulicy Dziadoszańskiej 10. Realizacja została wykonana rzetelnie, fachowo, terminowo, według najlepszej wiedzy wykonawcy i standardów stosowanych w branży posadzkarskiej. Firma Poler-Floor jest wykonawcą godnym polecenia.

“ITALCOLOR” Sp. z o.o.

Zaświadcza się, że firma: Poler-floor Mateusz Czarnecki z siedzibą w Międzychodzie przy ul. 17 stycznia 123 NIP 5951424297 Wykonała renowację posadzki obejmującą szlifowanie i impregnację, w sklepie MAXIZOO firmy MAXIZOO Polska sp. z o.o. Wykonane prace pozsalają rekomandować firmę Poler-floor jako solidną wiarygodną, gwarantującą wykonanie usług na wysokim poziomie w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań z zakresu szlifowaniaa i impregnacji posadzek. Powierazone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych terminach. Firma Poler-floor jest godna polecenia.

Paweł Sarniak Expansion Manager

Maxi Zoo Polska Sp. z o.o.

Firma ZET Gaskets udziela referencji firmie: Poler-floor Mateusz Czarnecki z siedzibą w Międzychodzie przy ul. 17 stycznia 123. Firma Poler-floor wykonała renowacje posadzki betonowej w zakładzie, poprzez szlifowanie i impregnację. Wykonane prace pozwalają rekomendować firmę Poler-floor jako solidną, wiarygodną, gwarantującą wykonanie usług na wysokim poziomie w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań z zakresu szlifowania i impregnacji posadzek. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie i wyznaczoynch harmonogramem terminach. Firma Poler-floor jest godna polecenia.

Zenon Tyburcy Prezes Zarządu

ZET Gaskets Sp. z o.o.

Napisz do nas

Jeżeli masz pytania, chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje lub zastanawiasz się nad wyceną – napisz do nas wiadomość mailową.